+48 (22) 869 24 50 kontakt
Oferta jest nie aktualna!
Opis programu
Pierwszy krok w nowym, nurkowym życiu. W trakcie szkolenia zdobędziesz podstawową wiedzę na temat nurkowania i nabędziesz umiejętności, które pozwolą ci, po otrzymaniu certyfikatu, na samodzielne planowanie i wykonywanie nurkowań z partnerem. System edukacji oparty na samokształceniu i dążeniu do doskonałego wykonywania ćwiczeń przez ich powtarzanie, zapewni Ci zdobycie dobrze ugruntowanej wiedzy i umiejętności przed otrzymaniem certyfikatu.
Wymagania wstępne:
Uczestnicy kursu Open Water Diver muszą wykazać się dobrymi umiejętnościami pływackimi, co obejmuje przepłynięcie 200 metrów lub 300 metrów po powierzchni przy użyciu maski, fajki i płetw oraz 10-minutowe utrzymywanie się na powierzchni wody bez użycia jakiegokolwiek sprzętu.

Wymagania szkoleniowe:
Podczas szkolenia Open Water Diver wymagane jest wykonanie przynajmniej 4 nurkowań ze sprzętem w wodach otwartych oraz umiejętność nurkowania z ABC. W ciągu jednego dnia mogą odbyć się nie więcej niż 3 nurkowania szkoleniowe.

Wymagania sprzętowe
Mimo, że to zalecamy to nie musisz posiadać całego własnego sprzętu. Dysponujemy szeroką gamą sprzętu do wypożyczenia.
Podstawą jest posiadanie zestawu ABC czyli maski, płetw i fajki

OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC
Koszty
 
W cenę wliczone jest:
Kurs:
5 sesji teoretycznych
4 zajęcia na wodach basenopodobnych
4 nurkowania szkoleniowe
Sprzęt - jacket, butla z balastem,
W cenę nie jest wliczone:
wyżywienie
zakwaterowanie
dojazd
ubezpieczenie nurkowe
podstawowy sprzęt ABC (maska, fajka, płetwy, buty).
licencja Open Water Diver oraz materiały 348,00PLN


Cel kursu:

Celem kursu Open Water Diver jest zapewnienie dla osób nienurkujących szkolenia umożliwiającego samodzielne nurkowanie z partnerem o podobnych umiejętnościach.

Junior Open Diver w wieku 10-11 lat może nurkować do głębokości 12 metrów jedynie w towarzystwie osoby dorosłej posiadającej licencję nurkową lub w towarzystwie osoby pełniącej funkcję Dive Professional.
Junior Open Diver w wieku 12-14 lat może nurkować do głębokości 18 metrów jedynie w towarzystwie osoby dorosłej posiadającej licencję nurkową lub w towarzystwie osoby pełniącej funkcję Dive Professional.
Podwyższenie licencji: Gdy Junior Open Water Diver ukończy 15 lat, może otrzymać licencję Open Water Diver według uznania centrum nurkowego/ Instruktora. Może być wymagane sprawdzenie umiejętności.

Baza jest położona w miejscowości Monulat 28 km za Dubrownikiem w stronę Czarnogóry.
Baza składa się z części apartamentowej i sprzętowej:

4 apartamenty 2-, 3-osobowe, z kuchnią, łazienką i klimatyzacją
nad samą wodą wygodny betonowy pomost, z którego można bezpiecznie schodzić na miejscowe nurkowania, jak również wchodzić na łódź nurkową.
dodatkowe apartamenty w sąsiednich domach, wszystkie wyposażone w klimatyzację i aneks kuchenny.

więcej informacji pod numerem (22) 8692450