+48 (22) 869 24 50 kontakt
Oferta jest nie aktualna!

Pierwszy krok w nowym, nurkowym życiu. W trakcie szkolenia zdobędziesz podstawową wiedzę na temat nurkowania i nabędziesz umiejętności, które pozwolą ci, po otrzymaniu certyfikatu, na samodzielne planowanie i wykonywanie nurkowań z partnerem. System edukacji oparty na samokształceniu i dążeniu do doskonałego wykonywania ćwiczeń przez ich powtarzanie, zapewni Ci zdobycie dobrze ugruntowanej wiedzy i umiejętności przed otrzymaniem certyfikatu.

Wymagania wstępne:
Uczestnicy kursu Open Water Diver muszą wykazać się dobrymi umiejętnościami pływackimi, co obejmuje przepłynięcie 200 metrów lub 300 metrów po powierzchni przy użyciu maski, fajki i płetw oraz 10-minutowe utrzymywanie się na powierzchni wody bez użycia jakiegokolwiek sprzętu.

Wymagania szkoleniowe:
Podczas szkolenia Open Water Diver wymagane jest wykonanie przynajmniej 4 nurkowań ze sprzętem w wodach otwartych oraz umiejętność nurkowania z ABC. W ciągu jednego dnia mogą odbyć się nie więcej niż 3 nurkowania szkoleniowe. Łączny czas 4 nurkowań szkoleniowych w wodach otwartych, przed uzyskaniem licencji, musi wynosić minimum 80 minut.
W cenie kursu:
Wypożyczenie sprzętu nurkowego.
Zajęcia basenowe.
Zajęcia teoretyczne.

Dodatkowe koszty:
Komplet książka + licencja PADI - 349 PLN

Cena nie obejmuje dojazdu, noclegów oraz wyżywienia w części na wodach otwartych.
Cel kursu:

Celem kursu Open Water Diver jest zapewnienie dla osób nienurkujących szkolenia umożliwiającego samodzielne nurkowanie z partnerem o podobnych umiejętnościach.

Junior Open Diver w wieku 10-11 lat może nurkować do głębokości 12 metrów jedynie w towarzystwie osoby dorosłej posiadającej licencję nurkową lub w towarzystwie osoby pełniącej funkcję Dive Professional.
Junior Open Diver w wieku 12-14 lat może nurkować do głębokości 18 metrów jedynie w towarzystwie osoby dorosłej posiadającej licencję nurkową lub w towarzystwie osoby pełniącej funkcję Dive Professional.
Podwyższenie licencji: Gdy Junior Open Water Diver ukończy 15 lat, może otrzymać licencję Open Water Diver według uznania centrum nurkowego/ Instruktora. Może być wymagane sprawdzenie umiejętności.

Egzamin końcowy:
Każdy kursant otrzymujący licencję Open Water Diver musi zdać uprzednio egzamin końcowy z wynikiem przynajmniej 80%.

Licencja:
Licencja Open Water Diver upoważnia jej posiadacza do samodzielnego nurkowania z nurkiem o podobnych uprawnieniach lub z wyższym stopniem do głębokości 18 metrów.