+48 (22) 869 24 50 kontakt

Screenshot_1Urządzenie przeznaczone jest do przetaczania gazów takich jak powietrze, tlen, hel, argon. Czystość gazów musi odpowiadać czystości gazów przeznaczonych do oddychania, przede wszystkim pod względem zawartości cząsteczek stałych i wody.

Urządzenie składa się z dwu zasadniczych zespołów: zespołu napędowego oraz pompy nurnikowej, połączonych w jedną całość za pomocą 4 śrub i tulei łączącej. Zespół napędowy zasilany jest powietrzem sprężonym o ciśnieniu 10 barów. Ze względu na to że przetaczarka nie wymaga smarowania powietrze musi odpowiadać warunkom czystości podanym przez producenta urządzeń pneumatycznych: maksymalna wielkość cząsteczek stałych 10 mikrometrów. Część przetłaczająca urządzenia zasilana jest gazem, który aktualnie przetłaczamy Ciśnienie tego gazu musi wynosić minimum 10 bar. ( Musi odpowiadać ciśnieniu wymaganemu dla pustej butli i musi powodować ruch nurnika podczas zasysania gazu). Do kompletu urządzenia należy reduktor ciśnienia powietrza umożliwiający zasilanie powietrzem o ciśnieniu 200bar. Głowica przetaczarki zaopatrzona jest w dwie przyłączki przewodowe z gwintem 7/16”UNF. Umożliwiają one podłączenie przewodów do butli źródłowej i napełnianej. Przewody nie wchodzą w skład zestawu. Wyposażenie standardowe 1. Przetaczarka PBS-02 2. Reduktor ciśnienia z 1 manometrem. 3. Wąż do butli zasilającej o długości 1,5m

Wyposażenie dodatkowe 1. Wąż ze złączką do napełniania butli. 2. Reduktor ciśnienia z dodatkowym manometrem pokazującym ciśnienie w butli zasilającej. 3. Wąż zasilający powyżej 1,5 m długości. 4. Przyłącza głowicy na zamówienie według potrzeby klienta.

Produkt do kupienia w naszym sklepie internetowym diveinn.pl.