+48 (22) 869 24 50 kontakt

Od 2002 roku pod nazwą Vertigo – Scuba Service prowadzimy działalność skierowaną do nurków rekreacyjnych oraz technicznych.

Szkolenia i kursy nurkowania

Prowadzimy kursy nurkowania dla dorosłych oraz dzieci od 10-go roku życia. Nasza oferta szkoleniowa z zakresu nurkowania obejmuje również program „PADI SEAL TEAM – Komando Foki” dla dzieci, które ukończyły 8 lat. Oferujemy kursy pierwszej pomocy indywidualnie oraz dla firm. Nasza oferta obejmuje również kursy pomocy tlenowej dla płetwonurków.

Serwis sprzętu nurkowego

Naprawa suchych skafandrów nurkowych: – testy szczelności – wymiana kryz szyjnych i manszet nadgarskowych – wymiana zaworów do suchych skafandrów – wymiana butów w suchych skafandrach – klejenie nieszczelności oraz

Serwis i naprawa automatów oddechowych do nurkowania. Naprawa sprężarek. Naprawa latarek nurkowych. Serwis i naprawa jacketów nurkowych oraz worków wypornościowych. Serwis i naprawa skuterów podwodnych.

Nasz serwis wyposażony jest między innymi w stanowiska do regulacji automatów oddechowych, komory ciśnieniowe do testowania komputerów, latarek nurkowych oraz obudów nurkowych do aparatów i kamer. Posiadamy sztuczne płuco z certyfikatem CE do badań automatów oddechowych.

Sprężarkownia i mieszalnia gazów.

Przygotowywanie mieszanek oddechowych takich jak: – nitrox – trimix – napełnianie butli tlenem oraz argonem

Sprzedaż sprzętu nurkowego.

Posiadamy sklep stacjonarny ze sprzętem do nurkowania w Warszawie przy ul. Stoczniowców 9, a także sklep internetowy www.diveinn.pl, w którym można znaleźć ponad 4 tysiące pozycji. Powadzimy również sprzedaż specjalistycznego sprzętu do prac podwodnych oraz nurkowań technicznych. Jesteśmy dystrybutorem na terenie Polski sprzętu do nurkowania takich firm, jak: Dive Rite, Camaro, Anhinga, Sherwood Scuba, Blue Eye, Akona, Cressi. Zapraszamy centra nurkowe i sklepy sportowe do współpracy.

Biuro Podróży Scuba Travel

Jako touroperator organizujemy safari oraz stacjonarne wyjazdy nurkowe na całym świecie. Specjalizujemy się również w organizowaniu wyjazdów dla firm.

Nasza oferta biura podróży obejmuje cały świat, a w szczególności: – safari nurkowe w Egipcie – nurkowanie stacjonarne w Egipcie (Dahab) – safari nurkowe w Indonezji (Sulawesi, Raja Ampat, Komodo) – safari nurkowe na Malediwach – nurkowanie w Meksyku (cenoty) – nurkowanie w Parku Narodowym Mochima oraz na Archipelagu Los Roques w Wenezueli – nurkowanie na Malcie i Gozo – nurkowania w Morzu Bałtyckim – nurkowania w Austrii (Jez. Attersee)

Dzięki temu, że posiadamy tak szeroką gamę usług związanych z nurkowaniem, jesteśmy Centrum Nurkowym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zespół Scuba Service.