+48 (22) 869 24 50 kontakt

Zastanawiasz się może, czy jest możliwe uczestnictwo w nurkowaniu bez kursu tylko po to, by dowiedzieć się jak to jest i sprawdzić, czy nurkowanie Ci się spodoba? Proponujemy nurkowanie „intro”, podczas którego, będąc pod opieką instruktora nurkowania, zobaczysz na czym polega ten sport i bez większych wydatków i ryzyka obejrzysz podwodne krajobrazy.

Nurkowanie intro trwa z reguły około 20-30 minut i odbywa się na niewielkiej głębokości, mimo to dla większości osób jest ono niesamowitym przeżyciem.

By spróbować nurkowania nie będziesz potrzebował żadnego sprzętu, my zapewnimy wszystko. Intro prowadzone jest przez certyfikowanego instruktora nurkowania.

Przed wejściem do wody instruktor omówi podstawowe procedury, niebezpieczeństwa, niektóre znaki nurkowe oraz sposób wejścia do wody. Instruktor prowadzący nurkowanie opowie Ci również o tym, co możesz zobaczyć pod wodą.

Podczas nurkowania intro będziesz przez cały czas pozostawał pod opieką instruktora, który zadba o Twoje bezpieczeństwo a w większości wypadków, będzie Cię po prostu trzymał za zawór butli lub inny element sprzętu. Dlatego też powinieneś zaufać instruktorowi i całkowicie się odprężyć, by móc w pełni doświadczyć przyjemności nurkowania.

Jeśli po nurkowaniu intro zdecydujesz się na kurs nurkowy, w wielu centrach nurkowych cena intro zostanie odliczona od ceny podstawowego kursu nurkowego.