+48 (22) 869 24 50 kontakt
Nurkowanie dla dzieci - galeria filmów 
Misja "NOC" . To było wyzwanie dla naszych komandosów. Nurkowanie w ciemnościach dostarczyło wiele wrażeń.
Nurkowanie w ABC czyli maska, fajka i płetwy. Nie było łatwo ale nasze Komando Foki zaliczyły misję na 6.
W tej misji nasi mali komandosi uczyli się nurkowania z prawdziwymi podwodnymi skuterami. Jak widać na filmie nurkowanie było bardzo ekscytujące.
Tym razem mali bohaterowie pomagają w ratowaniu naszego podwodnego świata.
Ta misja uświadamia w jakim stopniu nasze podwodne środowisko jest zagrożone i w jaki sposób możemy pomóc żyjącym w nim stworzeniom.
Poszukiwanie i wydobywanie to jedna z trudniejszych misji naszych małych komandosów. Kolejny raz pokazali, że radzą sobie z każdym wyzwaniem.
W tej misji omówiliśmy możliwości poszukiwania przedmiotów pod wodą.
Tym razem nasi dzielni nurkowie zaprezentowali swoje umiejętności ratownicze.
Holowanie partnerów nurkowych, usuwanie skurczu oraz rzucanie rzutką ratowniczą, to niektóre z umiejętności naszych Komando Fok.
Specjalista Przestrzeni Kosmicznej. W tej misji nasi bohaterowie zapoznali się z pojęciem stanu nieważkości, podczas zabawy poczuli się jak astronauci w przestrzeni kosmiczne.
Misja trzecia programu nurkowania dla dzieci to podstawy pływalności, oczyszczanie zalanej maski oraz sposoby dzielenia się powietrzem pod wodą. Wszystko zaliczone bez problemów.
W misji drugiej Komado Foki pokazały jak łatwo można oczyścić automat oddechowy i jak należy komunikować się znakami pod wodą.
Misja pierwsza to zapoznanie się ze sprzętem nurkowym, podstawowe umiejętności bezpiecznego nurkowania. Nasi mali komandosi pokazali że niczego się nie boją.
Program zachęca dzieci do nauki nurkowania i zabawy pod woda. PADI Seal Team jest ekscytującym wprowadzeniem do Świata nurkowania, daje dzieciom możliwość pływania pod wodą z prawdziwym sprzętem nurkowym i doświadczenia przygody, odkrycia i dreszczyku emocji.